ZAHRANIČNÍ UNIVERZITY

STUDIUM V ZAHRANIČÍ NA DOSAH

Ondřej Kania spoluzaložil JK Education po tom, co si sám splnil svůj sen, absolvoval studium v USA a získal American high school diploma. Po návratu domů se rozhodl, že bude mladým lidem pomáhat dosáhnout na kvalitní studium v zahraničí, kterému české školy nedokáží konkurovat. Tak vznikla přední česká, polská, maďarská a slovenská agentura zprostředkující středoškolské a vysokoškolské vzdělání v USA, Kanadě a Velké Británii.

Za 6 let existence JK Education jsme pomohli vybrat zahraniční školu stovkám studentů. Perfektně známe zahraniční vzdělávací systémy, a tak dokážeme studenty provést celým procesem od přijímacího řízení po vízový proces a našim klientům asistujeme po celou dobu jejich pobytu v zahraničí.

VYSNĚNÁ ALMA MATER

Americké a britské univerzity se dlouhodobě drží na předních příčkách světových žebříčků. Svým studentům nabízejí špičkové vybavení, jedny z nejlepších studijních programů na světě a profesory mezi které patří i nemálo laureátů Nobelovy ceny. Díky perfektnímu zázemí se už během studia studenti mohou věnovat vědeckým výzkumům, sportu nebo umění na profesionální úrovni.

Narozdíl od vysokých škol v České republice, si studenti zahraničních univerzit někdy mohou vybrat hlavní obor dokonce až na konci druhého ročníku studia a mají tak více času si ujasnit, čemu se v budoucnu opravdu chtějí věnovat.

Naše služby

JK Education za dobu své existence umístila stovky studentů na internátní střední školy v USA, Kanadě a Evropě. Víme přesně, co vše je před odjezdem do zahraničí potřebné zařídit a budeme vám asistovat po celou dobu procesu.

Doporučíme
vhodnou
univerzitu

S výběrem školy, která vyhovuje kritériím našich klientů, jsme už pomohli stovkám studentů. Vysněnou Alma Mater najdeme i vám.

Provedeme vás
přijímacím
řízením

Vycestovat za vzděláním do zahraničí je jednodušší, pokud víte, jak na to. Pomůžeme vám s přípravou na zkoušky SAT a TOEFL, poradíme s přípravou dokumentů a obstaráme komunikaci s univerzitami.

Poradíme
se získáním
finanční podpory

Zejména americké univerzity nabízejí akademická nebo sportovní stipendia.

Pomůžeme
vám zařídit
víza

Včas a správně spolu vyplníme formuláře, které jsou pro pobyt v zahraničí nezbytné.

Budeme
tady
pro vás

Obrátit se na nás s problémem nebo otázkou můžete kdykoli po dobu svého studia v zahraničí.

NAJÍT ŠKOLU

Alexandra Vasile
Director of College Counselling

Dlouhodobým cílem naší agentury je poskytovat služby v celé střední Evropě na světové úrovni. Abychom zajistili, že naši klienti takovou službu obdrží, bylo pro nás absolutní prioritou, aby se v rámci JK Education člověkem zodpovědným za přijímací řízení na světových univerzitách stal profesionál. Někdo, kdo má v této oblasti obrovské osobní i pracovní zkušenosti. S velkým potěšením vám tedy představujeme Alexandru Vasile, která pracuje v naší agentuře na pozici Director of College Counselling.

Alexandra po dokončení magisterského studia na jedné z nejlepších světových univerzit – University of Oxford, získala PhD. v americké University of Arkansas. Poté začala profesně pomáhat mladým lidem právě s výběrem vysoké školy. Alexandra má bohaté zkušenosti s přijímacími procesy na evropských a amerických univerzitách.

Máte zájem o studium na zahraničních univerzitách?
Nechte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Napište nám

*
*
*
*

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.