Měníme svět vzdělávání

JK Education je přední vzdělávací agentura v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku. Nabízíme komplexní individuální poradenské služby v oblasti zprostředkování studia na internátních a státních středních školách především v USA, ale také v Kanadě, Velké Británie a Švýcarsku. Od roku 2018 rovněž nabízíme služby v oblasti přijímacího řízení a následného studia na univerzitách po celém světě, včetně prestižních univerzit v USA a Velké Británii. Specializujeme se také na zajišťování částečných akademických či sportovních stipendií, a to jak na středních školách, tak univerzitách v zahraničí.

Zakládáme si na špičkové úrovni našich služeb, individuálním přístupu a obrovskému množství zkušeností ze světa zahraničního studia, díky stovkám studentů, které jsme na naše partnerské školy za dobu fungování JK Education umístili, ale také ze vzdělávání a školství obecně, JK Education totiž taktéž vlastní a provozuje 3 americké mezinárodní školy American Academy v Praze, Brně a Bratislavě a Pražské humanitní gymnázium.

Příběh JK Education

Všechno začalo v okamžiku, kdy CEO společnosti Ondřej Kania jako student toužil po životě v USA. V Americe chtěl studovat a rozvíjet svůj potenciál, ale jeho rodina si to nemohla dovolit. Ondřej se však svého snu nechtěl vzdát a rozhodl se kontaktovat přes 400 amerických středních škol. Díky tvrdohlavosti a neodbytnosti dostal Ondřej plné stipendium na střední škole v New Yorku.

Po návratu se rozhodl, že bude pomáhat lidem, kteří mají stejné sny a cíle jako měl on. Od založení JK Education se mu a jeho týmu podařilo umístit na zahraniční školy v USA, Kanadě a Evropě stovky studentů. Po 7 letech své existence se z JK Education stává přední agentura v střední Evropě v oblasti zprostředkování studia na internátních školách a univerzitách v zahraničí.

Poradenský
servis
Poradenský servis

V JK Education poskytujeme komplexní poradenský servis v oblasti studia na zahraničních středních školách a univerzitách. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis zahrnující i vyjednávání částečných stipendií na zahraničních školách.

O nás
JK Education
expo
JK Education expo

JK Education organizuje v říjnu v hotelu Corinthia největší veletrh zahraničních středních škol a univerzit, na kterém se potkáte se zástupci desítek našich partnerských škol a budete mít příležitost s našimi odborníky zdarma konzultovat své představy o studiu v zahraničí. Každý rok naše veletrhy navštíví stovky rodin a studentů, kteří přemýšlí o studiu na škole v zahraničí. Buďte mezi nimi a zaregistrujte se.

7 let
zkušeností
7 let zkušeností

JK Education se za 7 let stala přední vzdělávací skupinou ve střední Evropě. Náš tým tvoří zkušení konzultanti z USA i střední Evropy. Desítky studentů si díky nám každý rok vyberou školu, která vyhovuje přesně jejich požadavkům.

Reference

Střední školy v zahraničí

Partnerská spolupráce
s desítkami škol

V JK Education máme za cíl zajistit studentům nejen kvalitní vzdělání, ale hlavně jim pomoci vybrat právě takovou školu, která nejlépe odpovídá jejich cílům, zájmům a ambicím. Abychom toho docílili, navázali jsme partnerskou spolupráci s desítkami soukromých internátních škol z USA, Kanady a Evropy. V rámci našich poradenských služeb vám ale dokážeme pomoci s přijetím také na zahraniční státní střední školy do hostitelských rodin v rámci výměnných pobytů.

K dispozici vám budou zkušení lidé,
kteří zahraniční školy znají z první ruky.

Mark Powers dlouhou dobu působil jako ředitel oddělení pro přijímání studentů na Thornton Academy v Maine, USA a následně také na Linden Hall School v Pennsylvanii, USA. Mark několik let s JK Education spolupracoval a umístili jsme na obě školy kde pracoval velké množství studentů. Díky svým pracovním zkušenostem velice dobře ví, jak naše studenty na studium v zahraničí připravit, co takové studium obnáší a je zcela jistě tím nejlepším člověkem, který Vám může při výběru škol poradit.

Tereza Kanalošová strávila rok na Hawai’i Preparatory Academy jako studentka JK Education, ihned po návratu jí bylo jasné, že chce sdílet své zkušenosti s dalšími studenty. Tereza se nyní stará o naše klienty v České republice a na Slovensku.

Střední školy

Univerzity v zahraničí

alexandra

Stejně jako u našich partnerských zahraničních středních škol, tak i u zahraničních univerzit, jsme schopni vám na míru vytipovat vhodné školy, které odpovídají vašim představám. Náš tým v čele s Alexandrou Vasile vám bude odborně asistovat při celém přijímacím a následně i vízovém řízení a po dobu celého studia. Samozřejmostí je, že jsme schopni pro perspektivní studenty zajistit akademické, či sportovní stipendia.

Alexandra Vasile po dokončení magisterského studia na jedné z nejprestižnjších světových univerzit – University of Oxford, získala titul PhD. v americké University of Arkansas. Poté několik let pomáhala mladým lidem právě s výběrem vysoké školy. Alexandra má bohaté zkušenosti s přijímacími procesy na evropských a amerických univerzitách, které při spolupráci s námi četně zúročíte.

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.