Nejkvalitnější studium po celém světě

JK Education je přední vzdělávací agentura v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Nabízíme komplexní individuální poradenské služby v oblasti zprostředkování studia na internátních a státních středních školách především v USA, ale také v Kanadě, Velké Británie a Švýcarsku. Od roku 2019 rovněž nabízíme služby v oblasti přijímacího řízení a následného studia na univerzitách po celém světě, včetně prestižních univerzit v USA, Velké Británii a nově v Austrálii. Specializujeme se také na zajišťování částečných akademických či sportovních stipendií, a to jak na středních školách, tak univerzitách v zahraničí.

Zakládáme si na špičkové úrovni našich služeb, individuálním přístupu a obrovskému množství zkušeností ze světa zahraničního studia, díky stovkám studentů, které jsme na naše partnerské školy za dobu fungování JK Education umístili, ale také ze vzdělávání a školství obecně, JK Education totiž taktéž vlastní a provozuje 3 americké mezinárodní školy American Academy v Praze, Brně a Bratislavě a Pražské humanitní gymnázium. Mimo jiné naše agentura každoročně pořádá největší veletrh zahraničních středních a vysokých škol ve střední Evropě. V roce 2020 veletrh proběhne poprvé online z důvodu pandemie koronaviru, studium v zahraničí je však i přes to bezpečné. Díky tomu, že jsou jejich kampusy uzavřené a ve většině případů se nachází mimo města, školy se velmi dobře zvládají izolovat. Proto také na těchto školách probíhá prakticky standardní výuka, jako byla před pandemií.

Příběh JK Education

Všechno začalo v okamžiku, kdy CEO společnosti Ondřej Kania jako student toužil po životě v USA. V Americe chtěl studovat a rozvíjet svůj potenciál, ale jeho rodina si to nemohla dovolit. Ondřej se však svého snu nechtěl vzdát a rozhodl se kontaktovat přes 400 amerických středních škol. Díky tvrdohlavosti a neodbytnosti dostal Ondřej plné stipendium na střední škole v New Yorku.

Po návratu se rozhodl, že bude pomáhat lidem, kteří mají stejné sny a cíle jako měl on. Od založení JK Education se mu a jeho týmu podařilo umístit na zahraniční školy v USA, Kanadě a Evropě stovky studentů. Po 8 letech své existence se z JK Education stává přední agentura v střední Evropě v oblasti zprostředkování studia na internátních školách a univerzitách v zahraničí.

Poradenský
servis
Poradenský servis

V JK Education poskytujeme komplexní poradenský servis v oblasti studia na zahraničních středních školách a univerzitách. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis zahrnující i vyjednávání částečných stipendií na zahraničních školách.

O nás
JK Education
expo
JK Education expo

JK Education organizuje v říjnu v hotelu Corinthia největší veletrh zahraničních středních škol a univerzit, na kterém se potkáte se zástupci desítek našich partnerských škol a budete mít příležitost s našimi odborníky zdarma konzultovat své představy o studiu v zahraničí. Každý rok naše veletrhy navštíví stovky rodin a studentů, kteří přemýšlí o studiu na škole v zahraničí. V roce 2020 veletrh proběhne poprvé online z důvodu celosvětové pandemie. Navzdory této překážce jsme připraveni pomoci desítkám studentům dostat se na jejich vysněné střední a vysoké školy v zahraničí. Buďte mezi nimi a zaregistrujte se.

8 let
zkušeností
8 let zkušeností

JK Education se za 8 let stala přední vzdělávací skupinou ve střední Evropě, která má tým složený z profesionálů. Desítky studentů si díky nám každý rok vyberou školu, která vyhovuje přesně jejich požadavkům.

Reference

Střední školy v zahraničí

Partnerská spolupráce
s desítkami škol

V JK Education máme za cíl zajistit studentům nejen kvalitní vzdělání, ale hlavně jim pomoci vybrat právě takovou školu, která nejlépe odpovídá jejich cílům, zájmům a ambicím. Abychom toho docílili, navázali jsme partnerskou spolupráci s desítkami soukromých internátních škol z USA, Kanady a Evropy. V rámci našich poradenských služeb vám ale dokážeme pomoci s přijetím také na zahraniční státní střední školy do hostitelských rodin v rámci výměnných pobytů.

K dispozici vám budou zkušení lidé,
kteří zahraniční školy znají z první ruky.

V čele týmu v České republice a na Slovensku stojí Tereza Kanalošová. Tereza strávila rok na Hawai’i Preparatory Academy jako studentka JK Education, ihned po návratu jí bylo jasné, že chce sdílet své zkušenosti s dalšími studenty. Díky svým zkušenostem velice dobře ví, jak naše studenty na studium v zahraničí připravit, co takové studium obnáší a je zcela jistě tím nejlepším člověkem, který Vám může při výběru škol poradit.

Střední školy

Univerzity v zahraničí

Stejně jako u našich partnerských zahraničních středních škol, tak i u zahraničních univerzit, jsme schopni vám na míru vytipovat vhodné školy, které odpovídají vašim představám.

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.