AMERICKÝ SEN V ČESKU A NA SLOVENSKU

Misí American Academy je nabídnout moderní styl výuky studentům, kteří nejsou spokojeni se současnými standardy mezinárodních a veřejných vzdělávacích systémů ve střední Evropě. Naším cílem je vytvořit vzdělávací prostředí, ve kterém si studenti skrze moderní přístupy a technologie budou moci vybrat co chtějí studovat, objevovat své nadání a vášně v nejrůznějších oborech a rozvíjet své dovednosti tak, aby dosáhli svého plného potenciálu. Díky projektové a tematické výuce se studenti budou vzdělávat a zároveň rozvíjet své schopnosti jako je kreativita, týmová práce, leadership, řešení problémů, kritické myšlení a komunikace. Tyto progresivní metody vedou studenty k pochopení daného problému a aktivnímu zapojení, čímž si informace zapamatují daleko lépe.

V ČEM JE
AMERICAN ACADEMY UNIKÁTNÍ

VÝUKA
v angličtině

Všechny předměty na American Academy se vyučují v angličtině. Díky tomu se naši studenti dokáží uplatnit v řadě oborů na mezinárodní úrovni. Mezi naše učitele patří rodilí mluvčí a učitelé se zahraničními zkušenostmi.

DŮRAZ
NA KOMPETENCE

Nadrtit se moře dat zpaměti zvládá každý. Důležitější je jim ale rozumět a umět je prezentovat. Díky projektové výuce se u nás studenti budou učit chápat souvislosti, rozdělovat si mezi sebou úkoly a obhájit si svou práci. Jednou za pololetí se budou studenti v rámci tematické výuky měsíc zabývat aktuálními tématy, která hýbou světem.

AMERICKÉ
know how

Vzdělávací systém v USA je dlouhodobě považován za jeden z nejlepších na světě. Proto jsme uzavřeli partnerství s americkou internátní školou, která je naším garantem a spoluutváří náš vzdělávací program.

STUDIUM
V ZAHRANIČÍ

Díky spolupráci s řadou středních internátních škol v Americe a Kanadě, dokážeme našim studentům zajistit výrazné slevy na studium v zahraničí. Mohou si tak rozšířit obzory a poznat svět ještě při studiu.

KONTAKT
S REALITOU

Je důležité, aby se studenti setkávali s praxí. Proto jsou u nás pravidelně pořádány přednášky se zajímavými lidmi z politiky, podnikání, vědy a dalších oborů. Zároveň nabádáme studenty, aby přicházeli s vlastními projekty, které jim pomáháme realizovat. Ať už jde o uspořádání odborné konference, vytvoření webových stránek či podnikatelský nápad, vždy stojíme po jejich boku.

JSME
GLOBÁLNÍ ŠKOLA

Na American Academy máme studenty ze čtyř světových kontinentů. Věříme, že vyrůstat a vzdělávat se v mezinárodním prostřední má spoustu výhod. Naši studenti mají šanci poznat jiné kultury, sdílet navzájem své hodnoty, učit se, jak spolupracovat a táhnout za jeden provaz jako tým. Díky tomu budou připraveni na všechny příležitosti a výzvy, které je v budoucnu čekají.

Ředitel AAP Brandon Moseley

Brandon Moseley je rodilý Američan, který vyrůstal v okolí Chicaga. Získal bakalářské tituly z politických věd a španělštiny na University of Nebraska a také magisterský titul ve vzdělávání na Valparaiso University v Indianě. Svou učitelskou licenci získal v roce 2002 a ředitelskou v roce 2009. Náš ředitel ve své kariéře působil v USA, Brazílii, Portoriku a Kuvajtu, kde pracoval jak s britským, tak americkým vzdělávacím systémem a institucemi. Pracoval také v Interamerican University of Puerto Rico a Weil Cornell Medical College.

Pan Moseley získal za svou akademickou kariéru mnohá ocenění, a to především za inovaci, podporu komunit a skvělé výsledky jeho studentů. Pracoval také pro elitní klienty z celého světa. Mezi ně patřily královské rodiny z Kuwaitu, Kataru a Bahrajnu, rodiny současných a bývalých prezidentů, senátorů a kongresmenů z Brazílie a také profesionální sportovci, kteří působili ve vrcholových soutěžích jako je La Liga, Eredivisie a Liga do Brasil.

Nejvíc hrdý je na úspěchy svých studentů, kteří studovali na nejlepších světových univerzitách jako je Harvard, Yale, Stanford, MIT, Sandhurst and Cambridge.

CHCETE ZJISTIT VÍCE O AA?

Podívejte se na stránky

CHCETE STUDOVAT NA AA?

Napište nám

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.