AMERICKÝ SEN V ČESKU

Misí American Academy in Prague je nabídnout moderní styl výuky studentům, kteří nejsou spokojeni se současnými standardy mezinárodních a veřejných vzdělávacích systémů v České republice.
Naším cílem je vytvořit vzdělávací prostředí, ve kterém si studenti skrze moderní přístupy a technologie budou moci vybrat co chtějí studovat, objevovat své nadání a vášně v nejrůznějších oborech a rozvíjet své dovednosti tak, aby dosáhli svého plného potenciálu.
Díky projektové a tematické výuce se studenti budou vzdělávat a zároveň rozvíjet své schopnosti jako je kreativita, týmová práce, leadership, řešení problémů, kritické myšlení a komunikace. Tyto progresivní metody vedou studenty k pochopení daného problému a aktivnímu zapojení, čímž si informace zapamatují daleko lépe.

V ČEM JE
AMERICAN ACADEMY IN PRAGUE UNIKÁTNÍ

VÝUKA
v angličtině

Všechny předměty na American Academy in Prague se vyučují v angličtině. Díky tomu se naši studenti dokáží uplatnit v řadě oborů na mezinárodní úrovni. Mezi naše učitele patří rodilí mluvčí a učitelé se zahraničními zkušenostmi.

DŮRAZ
NA KOMPETENCE

Nadrtit se moře dat zpaměti zvládá každý. Důležitější je jim ale rozumět a umět je prezentovat. Díky projektové výuce se u nás studenti budou učit chápat souvislosti, rozdělovat si mezi sebou úkoly a obhájit si svou práci. Jednou za pololetí se budou studenti v rámci tematické výuky měsíc zabývat aktuálními tématy, která hýbou světem.

AMERICKÉ
know how

Vzdělávací systém v USA je dlouhodobě považován za jeden z nejlepších na světě. Proto jsme uzavřeli partnerství s americkou internátní školou, která je naším garantem a spoluutváří náš vzdělávací program.

STUDIUM
V ZAHRANIČÍ

Díky spolupráci s řadou středních internátních škol v Americe a Kanadě, dokážeme našim studentům zajistit výrazné slevy na studium v zahraničí. Mohou si tak rozšířit obzory a poznat svět ještě při studiu.

KONTAKT
S REALITOU

Je důležité, aby se studenti setkávali s praxí. Proto jsou u nás pravidelně pořádány přednášky se zajímavými lidmi z politiky, podnikání, vědy a dalších oborů. Zároveň nabádáme studenty, aby přicházeli s vlastními projekty, které jim pomáháme realizovat. Ať už jde o uspořádání odborné konference, vytvoření webových stránek či podnikatelský nápad, vždy stojíme po jejich boku.

JSME
GLOBÁLNÍ ŠKOLA

Na American Academy in Prague máme studenty ze čtyř světových kontinentů. Věříme, že vyrůstat a vzdělávat se v mezinárodním prostřední má spoustu výhod. Naši studenti mají šanci poznat jiné kultury, sdílet navzájem své hodnoty, učit se, jak spolupracovat a táhnout za jeden provaz jako tým. Díky tomu budou připraveni na všechny příležitosti a výzvy, které je v budoucnu čekají.

KOLIK
TO STOJÍ

Roční školné pro rok 2018/2019 na American Academy in Prague stojí:

260 000 Kč

Ředitel AAP Brandon Moseley

Brandon Moseley je rodilý Američan, který vyrůstal v okolí Chicaga. Získal bakalářské tituly z politických věd a španělštiny na University of Nebraska a také magisterský titul ve vzdělávání na Valparaiso University v Indianě. Svou učitelskou licenci získal v roce 2002 a ředitelskou v roce 2009. Náš ředitel ve své kariéře působil v USA, Brazílii, Portoriku a Kuvajtu, kde pracoval jak s britským, tak americkým vzdělávacím systémem a institucemi. Pracoval také v Interamerican University of Puerto Rico a Weil Cornell Medical College.

Pan Moseley získal za svou akademickou kariéru mnohá ocenění, a to především za inovaci, podporu komunit a skvělé výsledky jeho studentů. Pracoval také pro elitní klienty z celého světa. Mezi ně patřily královské rodiny z Kuwaitu, Kataru a Bahrajnu, rodiny současných a bývalých prezidentů, senátorů a kongresmenů z Brazílie a také profesionální sportovci, kteří působili ve vrcholových soutěžích jako je La Liga, Eredivisie a Liga do Brasil.

Nejvíc hrdý je na úspěchy svých studentů, kteří studovali na nejlepších světových univerzitách jako je Harvard, Yale, Stanford, MIT, Sandhurst and Cambridge.

PROSTŘEDÍ AMERICAN ACADEMY IN PRAGUE

Chceme, aby American Academy in Prague byla netradiční školou, do které se budou studenti, učitelé i rodiče těšit.

Přes prázdniny proto proběhne rozsáhlá rekonstrukce prostor školy. Díky ní vznikne prostředí, které bude plně rozvíjet potenciál studentů, budovat jejich osobnost a připravovat je na reálný život.

PRVNÍ AMERICKÁ STŘEDNÍ V ČESKU

Myšlenka American Academy in Prague poutá pozornost široké veřejnosti i médií. Přečtěte si, co o nás napsali.

CHCETE ZJISTIT VÍCE O AAP?

Podívejte se na stránky školy

CHCETE STUDOVAT NA AAP?

Napište nám

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.