Soukromé
internátní školy

Internátní střední školy (tzv. boarding schools) jsou nejkvalitnějším typem zahraničního studia. Jedná se o školy, kde studenti bydlí ve vilách nebo apartmánech na rozsáhlém školním kampusu. Díky rezidenčnímu ubytování se studenti mohou celý den věnovat aktivitám, kroužkům, sportům a předmětům, které škola nabízí a nemusí se tak omezovat například na časové možnosti hostitelské rodiny.

JK Education umístila stovky studentů na internátní školy po celém světě, především v USA, Kanadě a UK. Nabízíme stabilní portfolio téměř 50 partnerských internátních škol, na které každý rok umisťujeme studenty. Jsme také samozřejmě schopni vyhledat klientům vhodnou školu po celém světě, a to zcela na míru, dle vašich požadavků a preferencí. Ať už se jedná o úzce sportovně, umělecky či akademicky zaměřené školy, JK Education díky svému know-how a kontaktům po celém světě vyhledá školy na míru každý rok pro desítky svých klientů. Nemusíte se tedy omezovat pouze na naše portfolio partnerských škol.

Partnerské školy

Studenti v zahraničí

Velké množství našich studentů odešlo na internátní školy pouze s vidinou toho, že zde zůstanou rok, či půl roku. Mnozí z nich poměrně krátce po začátku školního roku zhodnotilo, že kvalita studia a prostředí na internátní škole je tak odlišná oproti tomu co znají z České republiky, že se rozhodli na škole zůstat až do maturity. Díky tomu máme rovněž velké množství absolventů, kteří vystudovali naše partnerské internátní školy a následně byli přijati na prestižní univerzity po celém světě, především v USA a UK – a to včetně vysokých akademických a sportovních stipendií.

CENA ZA STUDIUM

Pokud přemýšlíte o studiu v zahraničí na střední škole, případně i na základní škole, jsme schopni s vámi sdílet stovky referencí od klientů, kterým jsme tento typ studia zařídili. Internátní školu je rovněž třeba vnímat jako investici. Investici do akademické kvality, kontaktů, pozitivního a motivujícího prostředí a bezpečnosti. Standardní cena internátních škol se za jeden školní rok pohybuje od 45 000 USD – 65 000 USD. Jsme schopni pro většinu našich klientů čerpat finanční pomoc ze stipendijních fondů našich partnerských škol, a to často ve výši desítek procent a pro talentované studenty i více. Díky tomu ceny internátních škol s námi začínají již na 20 000 USD za rok, a to včetně nákladů na studium, kroužků, sportů, ubytování a jídla.

Přijďte se potkat se zástupci 40 zahraničních internátních škol na náš veletrh JK Education EXPO!

Zaregistrujte se

INTERNÁTNÍ ŠKOLY V ČÍSLECH

50+
PŘEDMĚTŮ

Na většině internátních škol si můžou studenti vybrat z více než 50 předmětů. Každý tak může studovat to, co ho opravdu baví.

40+
AKTIVIT A KLUBŮ

Školou to nekončí. Studenti se mohou zapojit do mnoha mimoškolních aktivit jako jsou sportovní týmy, robotické ligy, filmové spolky nebo třeba debatní kluby.

98 %
VYSOKOŠKOLÁKŮ

Naprostá většina absolventů se bez problémů dostane na kvalitní světové univerzity.

Naše služby

JK Education za dobu své existence umístila stovky studentů na internátní střední školy v USA, Kanadě a Evropě. Víme přesně, co vše je před odjezdem do zahraničí potřebné zařídit a budeme vám asistovat po celou dobu procesu.

Doporučíme
vhodnou
školu

Na osobní schůzce nám řeknete, jaké máte preference a představy o škole v zahraničí, a my vám následně pomůžeme vybrat tu pravou.

Provedeme vás
přijímacím řízením

Budeme vám po boku, když se budete chystat na přijímací řízení. To se nejčastěji skládá z osobního pohovoru a anglického testu.

Poradíme
se získáním finanční podpory

Zejména americké školy nabízejí akademická a sportovní stipendia. Poradíme vám, jak na ně.

POMŮŽEME VÁM ZAŘÍDIT NUTNÉ DOKUMENTY

Včas a správně spolu vyplníme formuláře, které jsou pro pobyt v zahraničí nezbytné.

Budeme
tady
pro vás

Obrátit se na nás s problémem nebo otázkou můžete kdykoli po dobu svého studia v zahraničí.

Kontaktovat poradce

Kontaktní formulář

Chcete se zeptat na cokoliv jiného? Napište nám!

*
*
*

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.