Střední školy
v zahraničí

osm let
na trhu

Za 8 let fungování JK Education jsme umístili na zahraniční školy v USA, Kanadě a Evropě stovky studentů. V České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku nabízíme dva typy zahraničního středoškolského studia.

Internátní školy jsou nejkvalitnějším
typem zahraničního studia

Pro náročnější klienty, kteří si chtějí vybrat konkrétní školu s vysokou akademickou kvalitou a fantastickým zázemím, nabízíme portfolio mnoha desítek našich partnerských, internátních škol (tzv. boarding schools). Na naprostou většinu těchto škol umisťujeme studenty již několikátým rokem. Osobně jsme je navštívili a můžeme je tak s čistým svědomím doporučit. Internátní školy s rezidenčním ubytováním jsou všeobecně chápány jako nejkvalitnější varianta zahraničního studia na středních školách. Rovněž pro několik desítek klientů ročně vyhledáváme vhodné školy na míru po celém světě, takže se nemusíte omezovat pouze na naše dlouhodobě budované portfolio.

ZLEPŠETE ANGLIČTINU NA STÁTNÍCH ŠKOLÁCH
s ubytováním v hostitelských rodinách

Pro klienty, jejichž primárním cílem je zlepšit se v angličtině a získat zkušenosti ze zahraničního pobytu, kteří nelpí až tolik na akademické kvalitě, nabízíme alternativu k internátním školám v podobě studia na státních školách v USA s ubytováním v hostitelských rodinách.

Náš tým

Náš tým se skládá z odborníků, kteří mají s asistencí při zprostředkování studia na zahraničních středních bohaté zkušenosti. Provedou vás celým procesem a budou tu pro vás během pobytu v zahraničí i po návratu.

Tereza Kanalošová

Tereza zná přijímací proces na zahraničních středních školách z pohledu studenta. S JK Education před několika lety vyjela studovat na Hawai’i Preparatory Academy, což je naše dlouholetá partnerská internátní škola. Tereza chtěla po návratu pomáhat svým vrstevníkům získat stejnou zkušenost jako má ona a začala pracovat v JK Education.

Studentům JK Education asistuje už přes 3 roky. Díky vlastním zkušenostem dokáže našim klientům poradit nejen s výběrem školy, přijímacím procesem a vízy, ale třeba i s tím, jak si zvyknout na úplně nové prostředí nebo jak skloubit školní rozvrh s časově náročnými mimoškolními aktivitami.

Kontaktní formulář

Chcete se zeptat na cokoliv jiného? Napište nám!

*
*
*

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.