JK Education už pátým rokem pořádá veletrhy zahraničních středních škol a nově i světových univerzit. Na JK Education EXPO 2019 se setkáte se zástupci desítek středních škol a univerzit z USA, Kanady a Evropy. Se zástupci zahraničních škol se pravidelně setkáváme, abychom měli jistotu, že školy, které si vybíráme jsou opravdu kvalitní a splní požadavky našich klientů. Na našem veletrhu v říjnu budete mít příležitost s našimi odborníky konzultovat své představy o případném studiu v zahraničí. Pomůžeme vám vybrat školu a provedeme vás celým přijímacím procesem.

Veletrh JK Education EXPO je skvělou příležitostí se osobně setkat se zástupci škol a získat z první ruky důležité informace. Ujasníte si, jakou školu vybrat a co všechno je se studiem v zahraničí spojené. Každý rok naše veletrhy navštíví ve střední Evropě stovky rodin a studentů, kteří přemýšlí o studiu na střední či vysoké škole v zahraničí. Buďte mezi nimi a zaregistrujte se.

Registrovat se

Co čekat od veletrhu

Osobní setkání
se zástupci škol

Na JK Education EXPO se setkáte především s členy admission týmů, které koordinují přijímání nových studentů. Můžete tak přímo od nich zjistit, jak to na dané škole funguje.

Asistence po celou
dobu veletrhu

Nemusíte se bát ani jazykové bariéry. Na každém veletrhu bude připraven náš tým, který vám pomůže s překlady a odpoví na jakoukoliv otázku týkající se studia v zahraničí.

Dobré
načasování

Školy přijímají pouze omezený počet studentů. Volná místa na školách ubývají s rostoucím zájmem našich studentů v průběhu roku. Díky tomu, že veletrhy pořádáme už v říjnu, budete mít dostatek času si zajistit své místo na škole a s naší pomocí se dobře připravit na celý přijímací proces a vyřízení veškeré potřebné dokumentace.

S poradenstvím v oblasti zprostředkování studia v zahraničí máme více než 7 let zkušeností. Naše partnerské školy, z nichž s námi mnoho spolupracuje již několik let, pečlivě vybíráme tak, aby splňovaly očekávání našich klientů.

Registrovat se

Rezervujte si místo

Pro více informací klikněte na město, ve kterém chcete navštívit JK Education EXPO.

Zaregistrujte se zdarma

Na JK Education EXPO 2019 se setkáte se zástupci desítek středních škol a univerzit z USA, Kanady a Evropy, které svým studentům nabízí především individuální přístup, získání praktických dovedností už při studiu a možnost vytvořit si studijní program na míru.
Hledáte školu, která se přizpůsobí vašim uměleckým, sportovním nebo akademickým ambicím?

Zaregistrujte se zdarma a přijďte najít školu svých snů.

*
*
*
*
*
*
*
*

Kontaktní formulář

Chcete se zeptat na cokoliv jiného? Napište nám!

*
*
*
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.