Měníme svět vzdělávání

Americký sen

Všechno začalo v okamžiku, kdy spoluzakladatel společnosti Ondřej Kania toužil po životě v USA. V Americe chtěl studovat a rozvíjet svůj potenciál, ale jeho rodina si to nemohla dovolit. Ondřej se však svého snu nechtěl vzdát a rozhodl se kontaktovat přes 400 amerických středních škol. Jeho odhodlání sklidilo úspěch a Ondřej dostal plné stipendium na střední škole v New Yorku.

Po návratu se rozhodl, že bude pomáhat lidem, kteří mají stejné sny jako měl on. Díky své osobní zkušenosti zná precizně systém přidělování stipendií. Od roku 2013 se mu podařilo umístit na internátní školy v USA, Kanadě a Evropě stovky studentů. Po 8 letech své existence se tak z JK Education pod vedením CEO Ondřeje Kanii stává přední agentura v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku v oblasti zprostředkování studia na internátních středních školách.

JK Education EXPO

Vždy na podzim organizuje naše agentura největší veletrh internátních středních škol ve střední Evropě, JK Education EXPO. Na čtvrtém ročníku, v roce 2018 se návštěvníci setkali osobně se zástupci 45 kvalitních internátních středních škol z USA, Kanady a Evropy.

V roce 2019 se JK EXPO konalo kromě Prahy, Bratislavy, Budapeště a Varšavy i ve Vídni. Letos proběhne veletrh z důvodu pandemie koronaviru poprvé online. Zájemci se budou moci virtuálně setkat se zástupci zahraničních škol.

Zakládáme vlastní školy

AMERICAN ACADEMY

V roce 2017 jsme otevřeli American Academy in Prague, první americkou střední školu v Česku. V září 2018 následovala American Academy in Brno a v září 2019 začne první akademický rok American Academy in Bratislava. Díky americké akreditaci máme velkou svobodu při tvorbě osnov a vzdělávacích plánů. Cílem škol American Academy je pomáhat studentům objevovat své nadání a vášně v nejrůznějších oborech a rozvíjet jejich dovednosti tak, aby dosáhli svého potenciálu a snů.

ZJISTIT VÍCE O ŠKOLE
Pražské humanitní gymnázium

V lednu roku 2016 jsme se rozhodli investovat do jednoho pražského gymnázia a kompletně přepracovat jeho osnovy a způsob výuky. Tak vzniklo Pražské humanitní gymnázium. Při tvorbě osnov pro tuto školu jsme se inspirovali finskou vzdělávací reformou a moderními vzdělávacími metodami v USA.

ZJISTIT VÍCE O ŠKOLE

NAPSALI O NÁS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.