Leighton Park School

Berkshire

V Leighton Park School studenty učí kreativnímu a kritickému myšlení a schopnosti efektivně řešit problémy. Díky mezinárodnímu prostředí na škole může každý student uspět v neustále se měnícím globálním světě. Nejlepšími programy jsou přírodní vědy, technologie, strojírenství a matematika (STEM) společně s uměleckými programy - hudbou, divadlem a tancem.

Škola je Yamaha Flagship Music Education Partner - exceluje ve výuce hudby. Škola je také Lead Partner for the Network of Teaching Excellence v IT.

Studenti těží zejména z širokého výběru předmětů propojených s analytickými schopnostmi získanými díky STEM programu a soft-skills. Mezioborový program iSTEM+ se umístil na druhém místě v národní soutěži STEM Innovation Awards, kde porazil dalších 354 škol. Stejně tak ICT vědecká laboratoř vyhrála cenu Education Bussiness 2018 Award. Škola je jednou ze 40 top škol v Anglii. Podle posledního výzkumu britské vlády, dosahují studenti nejlepších akademických úspěchů v Berkshire.

Ročníky:9-12

Počet studentů:480

Rok založení:1890

Nejlepší akademické programy
STEM (přírodní vědy, technologie, strojírenství a matematika)

Nejlepší umělecké programy
Hudba

Nejlepší sporty
Americký fotbal pro chlapce nebo netball pro dívky

www.leightonpark.com

Univerzity, na které byli přijati absolventi školy

Zaujala vás tato škola? Napište nám a domluvte si s námi schůzku.

Napište námZe života školy

Podobné mezinárodní školy

Leighton Park School

Berkshire, UK

Westbourne School

Penarth, UK

Foxcroft Academy

Maine, USA

Fryeburg Academy

Maine, USA

Napsali o nás

JK Education EXPO

Zaregistrujte se a přijďte zjistit více o zahraničních internátních školách.

Registrovat se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.