ŠKOLY INSPIROVANÉ SVĚTEM

ZÁKLÁDÁME SVÉ VLASTNÍ ŠKOLY V ČESKU

Už několik let posíláme studenty na zahraniční internátní školy. Vidíme u nich obrovský posun a růst. Studenti, kteří se styděli mluvit anglicky a dokázali ze sebe původně dostat jen několik vět, teď natáčí videa, ve kterých hovoří plynule. Studenti, kteří měli problémy se studiem , teď vynikají v tom, co je baví a navíc zvládají školu s výbornými výsledky. Studenti, které škola nebavila a učitelé je označovali za podprůměrné, teď vyhrávají školní olympiády a dostávají se na prestižní americké univerzity.

Stačilo jen změnit prostředí a vzdělávací systém a dát studentům svobodu se věnovat aktivitám, které je rozvíjí a baví. Věříme, že dokážeme stejných výsledků dosáhnout i v Česku. Našim cílem je vytvořit moderní střední školy, do kterých se studenti budou těšit a naplní v nich svůj potenciál. Dvě školy jsme už založili v Praze. V září otevřeme další v Brně.

Americké školy jsou unikátní mezinárodní komunitou. Výuka probíhá v angličtině a studenti mají svobodu si vybírat předměty.

zjistit více

Humanitně zaměřená škola, která se inspiruje vzdělávacími metodami z Finska a USA. V rámci našich služeb jde o nejdostupnější cestu ke kvalitnímu vzdělání.

zjistit více

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.