ŠKOLY INSPIROVANÉ SVĚTEM

ZÁKLÁDÁME SVÉ VLASTNÍ ŠKOLY V ČESKU A NA SLOVENSKU

Už několik let posíláme studenty na zahraniční internátní školy. Vidíme u nich obrovský posun a růst. Studenti, kteří se styděli mluvit anglicky a dokázali ze sebe dostat maximálně pár holých vět teď natáčejí videa, ve kterých mluví zcela plynně. Studenti, kteří měli problémy kvůli svým mimoškolním aktivitám, teď vynikají v tom, co je baví, a k tomu hravě zvládají školu. Studenti, které škola nebavila a učitelé je označovali za podprůměrné, teď vyhrávají školní olympiády a dostávají se na skvělé americké univerzity.

Stačilo jen změnit prostředí a vzdělávací systém, dát studentům větší svobodu a možnost věnovat se věcem, které je baví. Věříme, že stejných výsledků se dá docílit i v České a Slovenské republice. Naším cílem je vytvořit moderní školy, do kterých se studenti budou těšit a dosáhnou v nich svého potenciálu. Dvě takové jsme už založili a v září otevřeme dvě další.

Americké školy v Evropě. Jedná se o školy s mezinárodní komunitou. Výuka probíhá v angličtině a studenti mají velkou svobodu ve výběru předmětů.

zjistěte více

Humanitně zaměřená škola, která se inspiruje vzdělávacími metodami z Finska a USA. V rámci našich služeb se jedná o nejdostupnější cestu ke kvalitnímu vzdělání.

zjistěte více

Zmínili se o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.