ŠKOLY INSPIROVANÉ SVĚTEM

Mezinárodní školy v České republice

Už několik let posíláme studenty na zahraniční internátní školy. Vidíme u nich obrovský posun a růst. Studenti, kteří se styděli mluvit anglicky a dokázali ze sebe původně dostat jen několik vět, teď natáčí videa na Youtube, ve kterých hovoří plynule. Ti, kteří měli problémy se studiem, teď vynikají v tom, co je baví, a navíc zvládají školu s výbornými výsledky. Studenti, které škola nebavila a učitelé je označovali za podprůměrné, teď vyhrávají školní olympiády a dostávají se na prestižní americké univerzity.

Stačilo jen změnit prostředí, vzdělávací metody a dát studentům svobodu se věnovat aktivitám, které je rozvíjí a baví. Věříme, že dokážeme stejných výsledků dosáhnout i v Česku. Našim cílem je vytvořit moderní střední školy, do kterých se studenti budou těšit a naplní v nich svůj potenciál.

Založili jsme dvě vlastní školy v Praze a Brně a převzali Pražské humanitní gymnázium (původně EKO gymnázium). V září 2019 otevřeme novou americkou školu v Bratislavě.

Z našich zkušeností ze spolupráce se zahraničními „boarding schools“ víme, že internátní školy dokáží studentům nabídnout kvalitní a individuální coaching, a to i mimo klasickou dobu výuky. Takové školy, ale nemusíme hledat jen v zahraničí. Kvůli filozofii v přístupu ke vzdělávání, která je nám blízká jsme uzavřeli institucionální partnerství s Carlsbad International School - mezinárodní IB školou v Karlových Varech.

Vyberte si školu inspirovanou světem

Americké školy, které nabízejí přátelské prostředí, individuální přístup a mezinárodní komunitu. Výuka probíhá v angličtině a studenti mají svobodu si vybírat předměty.

zjistit více

Humanitně zaměřená škola, která se inspiruje vzdělávacími metodami z Finska a USA. V rámci našich služeb jde o nejdostupnější cestu ke kvalitnímu vzdělání.

zjistit více

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.