Státní
střední školy

JK Education se od roku 2012 profilovala jako agentura zaměřená na zprostředkování studia na internátních školách. V roce 2019 jsme se rozhodli, že rozšíříme nabídku o výměnné pobyty v hostitelských rodinách na státních školách v USA. Za 7 let naší existence jsme se setkali s případy, kdy rodiny zvažovaly, zda využijí naší nabídky internátních škol, nebo se vydají cestou státní školy. Pokud se rozhodly jít cestou státní školy a J1 programu, tak se často stávalo, že nám následně po několika měsících volaly s tím, že nakonec chtějí nastoupit na internátní školu, a to z mnoha různých důvodů.

Někteří studenti byli umístěni do škol a rodin, které vůbec neodpovídaly tomu, co bylo prezentováno. Někteří nebyli umístěni vůbec. Někteří byli umístěni až na konci srpna s tím, že za pár dní mají odjet a neměli ani čas se zkontaktovat s hostitelskou rodinou a poznat ji. Prakticky každá tato situace měla společný jmenovatel – špatnou komunikaci s českou agenturou a americkou organizací. To se vám s JK Education nemůže stát.

Kontaktovat poradce

Vybíráme si kvalitní partnery

V posledních dvou letech výrazně roste zájem o naše služby a více rodin od nás poptává i studium na státních školách. Rozhodli jsme se proto, že navážeme spolupráci s organizací ICES, která je dle nás nejspolehlivější americkou organizací, jež J1 programy zajišťuje.

Ostatní organizace, se kterými spolupracují konkurenční agentury, umisťují každý rok několik tisíc studentů. ICES umisťuje ročně zhruba 1300 studentů. Je tak mnohem jednodušší řešit jakékoliv problémy, které mohou nastat, než s organizací, jež umisťuje desítky tisíc studentů ročně. S naší partnerskou organizací máme jasně nastavené komunikační kanály a jsme tak k dispozici 24/7 pro řešení jakýchkoliv problémů.

Co je J1 program

J1 program je určen pro studenty, kteří chtějí prožít půl roku či rok na státní škole v USA v hostitelské rodině. Jedná se spíše o kulturně výměnný než o akademicky zaměřený pobyt. V USA existuje několik velkých organizací, které sdružují tisíce dobrovolných hostitelských rodin, které si podle profilů vybírají studenty. Studenti bohužel nemají žádnou možnost ovlivnit na jakou školu, do jaké rodiny a lokality se dostanou. Je možné si za příplatek vybrat stát či oblast v USA, ale to je vše.

V okamžiku, kdy je student umístěn, tak není moc dalších možností jak školu a rodinu změnit. Rovněž je důležité upozornit na to, že mezinárodní výměnní studenti mají nevýhodu při výběru předmětů na amerických státních školách, jelikož si vybírají až po místních studentech. Proto můžete občas slyšet od studentů, kteří si tímto programem prošli, že vyučování bylo velice jednoduché v porovnání s tím v České republice. To je dáno tím, že tito studenti často studují nižší úroveň předmětů, jelikož vyšší úroveň předmětů je už zaplněna lokálními studenty.

Často říkáme, že J1 program je v podstatě loterie. Pokud máte štěstí a vybere si vás dobrá rodina v dobré lokalitě, můžete mít výbornou zkušenost, na kterou budete vzpomínat celý život. Pokud takové štěstí ale nemáte, je stěžejní, aby byla vaše agentura schopna vyřešit veškeré problémy, které mohou nastat. Občas se stává, že agentury v tuto chvíli přestanou komunikovat. S námi se nic takového nestane z několika důvodů.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Neustále k dispozici

Máme v porovnání s ostatními agenturami v ČR velký tým více než 20 lidí a jsme tak díky tomu schopni být k dispozici 24/7 bez ohledu na to, zda má někdo dovolenou, nebo pracovní cestu. Vždy je u nás někdo, kdo je k dispozici a vše promptně řeší.

Asistence po celou dobu procesu

JK Education již 7 let funguje především na profesionálním a individuálním přístupu ke svým klientům. Umístili jsme stovky studentů na naše partnerské školy a řešili jsme tak prakticky všechny možné problémy od víz, rušení letů, zajištění lékařů, operací, komunikací s pojišťovnami apod. Nejsme tak jen prodejci zahraničních pobytů, ale zakládáme si na “concierge service” v průběhu celého studia v zahraničí.

Individuální přístup

Naprosto zásadní je při výběru J1 programu organizace, se kterou daná agentura spolupracuje. My jsme se rozhodli spolupracovat s organizací ICES, která je relativně malá. Umisťuje pouze 1300 studentů ročně, což je výhodou. Je mnohem jednodušší řešit problémy s organizací, která umisťuje 1300 studentů, než s organizací, která jich umisťuje násobně více.

Kvalita na prvním místě

Na rozdíl od většiny ostatních agentur, které nabízí J1 program, my nebojujeme o klienty nízkou cenou, ale vysokou kvalitou našich služeb. Proto můžete vidět, že roční či půlroční J1 program s námi vyjde dráž než s ostatními agenturami. JK Education si zakládá na individuálním přístupu ke klientům, promptní komunikaci a schopnosti řešit veškeré situace a problémy, které mohou nastat, pokud je vaše dítě tisíce kilometrů od domova. K poskytování takto náročných služeb potřebujeme profesionální, relativně velký tým, který je nákladný. Proto nemůžeme snižovat cenu na úkor kvality našich služeb.

Kontaktovat poradce

Cena programů

Cena ročního
J1 programu
8 810 USD
Cena pololetního
J1 programu
začátek v srpnu, 5 měsíců
7 700 USD
Cena pololetního
J1 programu
začátek v lednu, 5 měsíců
7 100 USD

Cena příplatku za výběr regionu

Západní, nebo
východní pobřeží
350 USD
Výběr několika
států
550 USD
Výběr konkrétního
státu
750 USD
Výběr metropolitní
oblasti
1 400 USD
Florida, Kalifornie,
Havaj
1 600 USD

Cena zahrnuje také orientační čtyřdenní program buď v New Yorku, nebo Los Angeles.

Pokud máte o studium zájem, domluvte si s námi schůzku.

Kontaktovat poradce

Kontaktní formulář

Chcete se zeptat na cokoliv jiného? Napište nám!

*
*
*

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.