Jazykové
pobyty

MAKE THE MOST OF YOUR SUMMER

Nepromarněte svoje prázdniny. Léto je totiž perfektní čas, kdy si rozšířit obzory. Letní školy jsou ušity na míru pro talentované studenty, kteří dychtí poznat svět a potkat nové přátele z mnoha různých států. Přemýšlíte o studiu na zahraniční internátní škole? Letní školy jsou ten nejlepší způsob, jak zjistit, jestli je pro vás život ve školním kampusu to pravé.

Poznejte život v zahraničí

Zažijte na vlastní kůži, jaké to je žít v kampusu prestižní zahraniční střední školy.

Zdokonalte se v angličtině

Několik týdnu v kontaktu s rodilými mluvčími vás posune v angličtině o několik úrovní výš.

Potkejte přátele z celého světa

Na letních školách se potkávají studenti ze všech koutů světa a vznikají přátelství na celý život.

Katalog jazykových
pobytů
zdarma

Vyplňte formulář a my vám vzápětí pošleme kompletní katalog těch nejlepších letních škol

Z katalogu středních škol

ROSS SCHOOL

Bodwell

CarDiff Sixth

ROSS SCHOOL

East Hampton, New York - USA

Ross School se nachází v krásném městě East Hampton, které je vzdálené dvě hodiny východně od New York City. Místní studenti žijí společně ve studentských domech umístěných v areálu školy. Mohou tak lehce navazovat přátelství, která jim vydrží celý život. Absolventi pokračují ve studiu na známých vysokých školách a univerzitách. Mnoho loňských absolventů bylo přijato na univerzity ze skupiny Ivy League.

Pro studenty ve věku

12 - 18 let

Termín

2. července - 10. srpna

O LETNÍM PROGRAMU

Léto v Ross School je typické svou vyvážeností rozvíjejících vzdělávacích kurzů a relaxování, odpočinku na pláži, kulturních akcí, nakupování a výletů do New York City. Studenti se shodují, že léto v East Hamptons je zážitek na celý život.

ZAMĚŘENÍ PROGRAMU

Tento kemp je zaměřen na rozvíjení angličtiny a užívání si léta s novými přáteli z celého světa.

BODWELL HIGH SCHOOL

North Vancouver, British Columbia - Canada

Bodwell High School je soukromá interdisciplinární internátní škola, která se nachází v North Vancouveru v Britské Kolumbii. Škola je vzdálená méně než 30 minut od neznámějších destinací a zajímavostí Vancouveru a má úžasný výhled jak na centrum města, tak na krásné hory v okolí. Škola patří mezi nejlepší kanadské internátní školy. Komunita školy, tvořená jak místními, tak zahraničními studenty, vytváří ideální místo pro studium a budování celoživotních zážitků a přátelství.

Pro studenty ve věku

10 - 17 let

Termín

8. července - 11. srpna

O LETNÍM PROGRAMU

Bodwell’s University Summer Program je vůbec první letní program v západní Kanadě, který se odehrává přímo ve školním kampusu. Kemp studentům nabízí unikátní vzdělávací prostředí. Studenti prochází kurzy jak uvnitř kampusu, tak pod širým nebem v kanadské přírodě. Škola nabízí čtyři různé programy, ve kterých si studenti můžou zlepšovat svou angličtinu v různých kontextech. Každý z programů studentům umožňuje zkusit si život mimo domov, poskytuje příležitost potkat nové přátele ze všech koutů světa a získat sebevědomí.

ZAMĚŘENÍ PROGRAMU

Kemp se soustředí na zdokonalování angličtiny a poznávání kanadského prostředí – Vancouveru, Whistleru a Victorie.

Cardiff sixth form college

Cardiff, United Kingdom

Stejně jako studenti, i škola se neustále učí. Analyzuje učební styl i jednotlivé předměty a snaží se je dotáhnout k dokonalosti. Chápe, že je vždy co zlepšovat. Díky tomu může studentům nabídnout tu nejlepší možnou atmosféru pro učení. Uvědomuje si, že každá škola potřebuje mít svoji kulturu a tradice. Cardiff Sixth Form College se však soustředí především na současnost. Řada britských internátních škol spoléhá na svoji historii, Cardiff se však dívá dopředu a vychovává studenty, kteří dokáží obstát v dnešním rychle se rozvíjejícím světě.

Pro studenty ve věku

8 - 17 let

Termín

9. července - 20. srpna

O LETNÍM PROGRAMU

Medical School Preparation

Program je určený studentům, kteří chtějí prohloubit své znalosti v medicíně (včetně stomatologie a veterinářství).

Academic Summer Programme

Tento program byl vytvořen pro bystré studenty, kteří touží po úspěchu a případně i studiu na Oxfordu nebo Cambridge.

Oxbridge Summer Programme

Program pomáhá studentů poznat, čím je Oxbridge unikátní mezi ostatními univerzitami, a provede je budoucím přijímacím procesem.

Kontakt

Máte dotaz ohledně jazykových pobytů? Neváhejte nás kontaktovat

+420 703 144 144

info@jkeducation.cz

Máte dotaz?

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.