Univerzity
v zahraničí

V České republice dlouho chyběla agentura, která by byla schopna poskytnout zájemcům o studium na amerických a britských univerzitách vysoce kvalitní poradenské služby. JK Education posledních pár let pomáhala studentům, které umístila na své partnerské zahraniční střední školy a studentům na svých školách, které v České republice provozuje,s vytipováním vhodných zahraničních univerzit.

Naši studenti byli úspěšně přijati na prestižní univerzity jako University of California Berkeley, Boston College, University of South Carolina, dále například na Lynn University, University of Tampa, Farfield University a mnoho dalších.

Rozhodli jsme se proto, že nabídku naší agentury rozšíříme o poradenství v oblasti univerzitního studia pro veřejnost a nebudeme se tak omezovat pouze na poradenství v oblasti studia na zahraničních středních školách.

Kompletní poradenský servis

Nabízíme tak na trhu nejen v České republice, ale i v rámci střední Evropy ojedinělou službu. Stejně jako u našich partnerských zahraničních středních škol, tak i u zahraničních univerzit, vám dokážeme na míru vytipovat vhodné školy, které odpovídají vašim představám. Poskytujeme také asistenci při celém přijímacím a následně i vízovém řízení a zajistíme vám podporu i po dobu celého studia. Samozřejmostí je, že jsme schopni pro perspektivní studenty zajistit akademické, či sportovní stipendia a díky partnerství se Zonky dokážeme rovněž pomoci zajistit financování vašeho univerzitního studia.

JK Education má jako přední vzdělávací poradenská společnost ve střední Evropě, ale také jako majitel a provozovatel čtyř soukromých škol, mnohaleté zkušenosti se vzděláváním a s umisťováním studentů na zahraniční školy. Členové našeho týmu, se kterými budete v tomto procesu spolupracovat, si sami univerzitním studiem v zahraničí prošli a mají za sebou úspěšnou spolupráci s mnoha klienty.

Pokud přemýšlíte nad studiem na univerzitách v USA a Velké Británii, jsme vaším nejlepším možným partnerem.

Kontaktovat poradce

Naše služby

V JK Education pomáháme studentům získat vysokoškolské vzdělání v zahraničí. Pomůžeme vám vybrat vysokou školu a budeme vám asistovat po celou dobu přijímacího procesu.

Doporučíme
vhodnou
univerzitu

Na osobní schůzce nám řeknete, jaké máte preference a představy o škole v zahraničí, a my vám následně pomůžeme vybrat tu pravou.

Provedeme vás
přijímacím řízením

Vycestovat za vzděláním do zahraničí je jednodušší, pokud víte, jak na to. Pomůžeme vám s přípravou na zkoušky SAT a TOEFL, poradíme s potřebnými dokumenty a obstaráme komunikaci s univerzitami.

Poradíme
se získáním finanční podpory

Zejména americké univerzity nabízejí akademická a sportovní stipendia. Poradíme vám, jak na ně.

POMŮŽEME VÁM ZAŘÍDIT VÍZA

Včas a správně spolu vyplníme formuláře, které jsou pro pobyt v zahraničí nezbytné.

Budeme
tady
pro vás

Obrátit se na nás s problémem nebo otázkou můžete kdykoli po dobu svého studia v zahraničí.

Naš tým

Dlouhodobým cílem naší agentury je poskytovat služby v celé střední Evropě na světové úrovni. Abychom zajistili, že naši klienti takovou službu obdrží, bylo pro nás absolutní prioritou, aby se v rámci JK Education člověkem zodpovědným za přijímací řízení na světových univerzitách stal profesionál. Někdo, kdo má v této oblasti dlouholeté osobní i pracovní zkušenosti.

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.