ZAHRANIČNÍ UNIVERZITY

STUDIUM V ZAHRANIČÍ NA DOSAH

Ondřej Kania spoluzaložil JK Education po tom, co si sám splnil svůj sen, absolvoval studium v USA a získal American high school diploma. Po návratu domů se rozhodl, že bude mladým lidem pomáhat dosáhnout na kvalitní studium v zahraničí, kterému české školy nedokáží konkurovat. Tak vznikla přední česká, polská, maďarská a slovenská agentura zprostředkující středoškolské a vysokoškolské vzdělání v USA, Kanadě a Velké Británii.

Za 6 let existence JK Education jsme pomohli vybrat zahraniční školu stovkám studentů. Perfektně známe zahraniční vzdělávací systémy, a tak dokážeme studenty provést celým procesem od přijímacího řízení po vízový proces a našim klientům asistujeme po celou dobu jejich pobytu v zahraničí.

VYSNĚNÁ ALMA MATER

Americké a britské univerzity se dlouhodobě drží na předních příčkách světových žebříčků. Svým studentům nabízejí špičkové vybavení, jedny z nejlepších studijních programů na světě a profesory mezi které patří i nemálo laureátů Nobelovy ceny. Díky perfektnímu zázemí se už během studia studenti mohou věnovat vědeckým výzkumům, sportu nebo umění na profesionální úrovni.

Narozdíl od vysokých škol v České republice, si studenti zahraničních univerzit někdy mohou vybrat hlavní obor dokonce až na konci druhého ročníku studia a mají tak více času si ujasnit, čemu se v budoucnu opravdu chtějí věnovat.

Naše služby

JK Education za dobu své existence umístila stovky studentů na internátní střední školy v USA, Kanadě a Evropě. Víme přesně, co vše je před odjezdem do zahraničí potřebné zařídit a budeme vám asistovat po celou dobu procesu.

Doporučíme
vhodnou
univerzitu

S výběrem školy, která vyhovuje kritériím našich klientů, jsme už pomohli stovkám studentů. Vysněnou Alma Mater najdemei vám.

Provedeme vás
přijímacím
řízením

Vycestovat za vzděláním do zahraničí je jednodušší, pokud víte, jak na to. Pomůžeme vám s přípravou na zkoušky SAT a TOEFL, poradíme s přípravou dokumentů a obstaráme komunikaci s univerzitami.

Poradíme
se získáním
finanční podpory

Zejména americké univerzity nabízejí akademická nebo sportovní stipendia.

Pomůžeme
vám zařídit
víza

Včas a správně spolu vyplníme formuláře, které jsou pro pobyt v zahraničí nezbytné.

Budeme
tady
pro vás

Obrátit se na nás s problémem nebo otázkou můžete kdykoli po dobu svého studia v zahraničí.

NAJÍT ŠKOLU

Alexandra Vasile
Director of College Counselling

Dlouhodobým cílem naší agentury je poskytovat služby v celé střední Evropě na světové úrovni. Abychom zajistili, že naši klienti takovou službu obdrží, bylo pro nás absolutní prioritou, aby se v rámci JK Education člověkem zodpovědným za přijímací řízení na světových univerzitách stal profesionál. Někdo, kdo má v této oblasti obrovské osobní i pracovní zkušenosti. S velkým potěšením vám tedy představujeme Alexandru Vasile, která pracuje v naší agentuře na pozici Director of College Counselling.

Alexandra po dokončení magisterského studia na jedné z nejlepších světových univerzit – University of Oxford, získala PhD. v americké University of Arkansas. Poté začala profesně pomáhat mladým lidem právě s výběrem vysoké školy. Alexandra má bohaté zkušenosti s přijímacími procesy na evropských a amerických univerzitách.

Máte zájem o studium na zahraničních univerzitách?
Nechte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Napište nám

*
*
*
*

Napsali o nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.